wtorek, 6 maja 2014

Przegląd tygodnia #4

Czyli czwarty już post z serii, w której dzielę się z Wami ciekawymi linkami z internetów oraz swoimi zdjęciami z ostatniego tygodnia. Dziś, tak naprawdę, jest to przegląd dwóch tygodni, bo tydzień temu zupełnie nie miałam czasu na szukanie czegoś ciekawego. Później tak naprawdę też nie miałam, wiec linki dziś dosyć... ubogie :)

1. Lista hoteli na całym świecie, które chyba każdy chciałby odwiedzić. Mnie niektóre przerażają - na przykład te na środku oceanu - ale wersja z żyrafami jest super.

2. 37 wskazówek które ułatwią codzienne życie

3. Strona, która pomoże nam obliczyć czas spędzony na oglądaniu seriali

Teraz zdjęcia - tutaj działo się już nieco więcej, jednak pogoda nie rozpieszczała. A kiedy jest mi zimno, to myślę tylko o ucieczce, a nie o robieniu zdjęć, niestety :)

1. Lody Oreo. Jestem wielką fanką skahe'ów Oreo, Oreo maczanego w mleku, Oreo na sucho, Oreo w kazdej postaci. Lodów Oreo też, tak stwierdzam. Nie jem lodów na patyczku - drewno w ustach mnie obrzydza, jak o tym pomyślę to aż mam ciarki - więc pozostają mi rożki i własnie tego typu lodowe kanapki. Bardzo smakuje mi też wersja Big Milka w ciasteczku, ale jednak Oreo to Oreo.

2. Pierwsze piwo na legalu. Ogólnie pierwsze od długiego czasu. Jeżynowe Somersby smakuje lepiej od jabłkowego, ale i tak czekam z utęsknieniem na gruszkowe, które miałam okazje pić za granicą i jest zdecydowanie najlepsze. Bo pomijając Somersby, to piwo jest fuj.


3. Na koniec roślinność nad znad stawu. Mieszkanie nad wodą rządzi :)


1 komentarz:

  1. liczylam na wiecej mnie :**************** ale ok moze byc zielsko


    ps.zgadnij kto

    OdpowiedzUsuń